Door de natuurbrand is ook het leefgebied van veel bijzondere diersoorten verwoest. Denk daarbij aan de das, de levendbarende hagedis en aan vogelsoorten als de nachtzwaluw, kuifmees en de boomleeuwerik. Maar ook verschillende vlindersoorten als de bruine eikenpage, het hooibeestje en de kleine vuurvlinder hadden hier hun thuis.
Het is afschuwelijk om te zien hoe zo’n bijzonder en soortenrijk gebied in zo’n korte tijd verloren is gegaan. Wie ooit door de Boshuizerbergen heeft gewandeld, weet hoe uniek deze plek was. Juist daarom raakt deze brand zoveel mensen.
De natuur is echter veerkrachtig en wij willen haar de komende jaren zoveel mogelijk helpen herstellen. Wil jij het herstel van de Boshuizerbergen ook steunen? Dat kan, met een éénmalige gift.
Jouw gift helpt bij:
- het gebied waar mogelijk openstellen, herstellen van wandelpaden en het aanplanten van nieuw bos en struweel;
- het veilig houden van het getroffen gebied;
- het inventariseren van de schade.
Iedere bijdrage is welkom en helpt. Bedankt voor je betrokkenheid bij de Boshuizerbergen.